Wejdź do świata INTIRI

Nasze drzwi ukryte i ościeżnice są produkowane w Polsce. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania i materiałów, które pozwalają na różnorodne zastosowania. W naszej ofercie dostępne są drzwi ukryte i przesuwne, panele ścienne i podłogowe, a także zabudowy. Każdy z produktów oprócz podstawowych rozmiarów może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Co nas wyróżnia?

– Krótkie terminy realizacji zamówień z dostawą do klienta,
– Szeroka gama materiałów i próbek,
– Przejrzyste i wartościowe warunki dla architektów i deweloperów,
– Najlepszy w Polsce showroom z możliwością spotkań indywidualnych poza godzinami pracy,
– Szkolenia produktowe z ekspertami od drzwi ukrytych Intiri.

Szkolenia produktowe Intiri dla Architektów

Nasze szkolenia przeznaczone są głównie dla osób pracujących w branży architektonicznej. Mogą odbywać się w ramach spotkań indywidualnych i grupowych, dzięki czemu możesz zadbać o kwalifikacje Twojego zespołu. Gwarantujemy wiedzę praktyczną wśród specjalistów w miłej atmosferze z brunchem i miejscem na networking.

Gdzie?

Showroom ul. Puławska 100,
Warszawa

Kiedy?

Termin wygodny
dla Ciebie

Ile czasu?

Jedna do dwóch
godzin

W zakresie szkoleń:

– Budowa, charakterystyka, aspekty techniczne,
– Korzyści zastosowania drzwi ukrytych,
– Możliwości wykończeń,
– Montaż.

Jak dzięki współpracy z Intiri możesz wzbogacić swoje usługi?

Aby przekonać się o unikalności naszych kolekcji, odwiedź nasz warszawski showroom w centrum Mokotowa przy ul. Puławskiej 100. Zapraszamy na spotkania z doradcami, którzy pomogą wybrać Twoje wymarzone drzwi i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Drzwi ukryte, drzwi bezprzylgowe i drzwi z ukrytą ościeżnicą.

Każdy model naszych drzwi ukrytych może być dostosowany do wielkości otworu. Ich maksymalna wysokość to 4 m również bez górnej belki.

Dysponujemy nieograniczonymi możliwościami wykończenia skrzydła. Wykorzystywany przez nas podkład pozwala na samodzielne wykończenie (malowanie farbami, tapetowanie). Drzwi ukryte mogą być pokryte również przez lakier matowy, lakier w wysokim połysku, fornir, szkło, lustro, czy też beton architektoniczny.

Skrzydła naszych drzwi zarówno otwieranych standardowo, jak i w wersji rewers mają tę sama grubość.

Ościeżnice

Ościeżnice drzwi ukrytych wykonane są w całości z aluminium. Są wyjątkowo stabilne, trwałe i idealne do zastosowania w pomieszczeniach podatnych na duże działanie wilgoci.

Ościeżnica zabezpieczona jest podkładem proszkowym i przygotowana do dalszego samodzielnego wykończenia. Po zamontowaniu i obróbce staje się nieodłącznym elementem konstrukcyjnym ściany.

Dodatkowo mamy możliwość montażu różnego rodzaju paneli ściennych o grubości 18 mm, które wraz z drzwiami tworzą spójny projekt.

Drzwi ukryte od Intiri – najlepszy wybór

Szukasz niezawodnego partnera w dziedzinie drzwi ukrytych? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy polskim producentem oferującym: drzwi ukryte, drzwi bezprzylgowe, drzwi wewnętrzne ukryte, drzwi z ukrytą ościeżnicą, a także drzwi bez ościeżnicy. Wybór naszych produktów to gwarancja jakości i profesjonalizmu.

Drzwi bezprzylgowe - minimalizm w najczystszej formie

Jeśli minimalizm jest dla Ciebie kluczowy, to nasze drzwi bezprzylgowe spełnią Twoje oczekiwania. Charakteryzują się niezwykłą prostotą formy, co nadaje wnętrzom lekkości i nowoczesności.

Drzwi wewnętrzne ukryte
– połącz funkcjonalność z estetyką

Szukasz niezawodnego partnera w dziedzinie drzwi ukrytych? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy polskim producentem oferującym: drzwi ukryte, drzwi bezprzylgowe, drzwi wewnętrzne ukryte, drzwi z ukrytą ościeżnicą, a także drzwi bez ościeżnicy. Wybór naszych produktów to gwarancja jakości i profesjonalizmu.

Drzwi z ukrytą ościeżnicą - estetyka na pierwszym planie

Chcesz, aby przestrzeń wokół Ciebie emanowała elegancją i nowoczesnością? Nasze drzwi z ukrytą ościeżnicą to idealne rozwiązanie. Ościeżnica jest schowana w ścianie, co nadaje drzwiom wyjątkowy wygląd.

Drzwi bez ościeżnicy - design po raz kolejny definiuje przestrzeń

Jeśli pragniesz minimalistycznego designu, wybierz drzwi bez ościeżnicy. Współpracując z nami, otrzymujesz gwarancję jakości, doświadczenia i estetyki. Nasze drzwi ukryte to inwestycja, która przerośnie Twoje oczekiwania.

Masz dodatkowe pytania?
Chcesz skonsultować projekt?

Intiri. Po prostu drzwi.