Cztery ściany to nie wszystko. Drzwi to integralna część każdego domu.

Jesteśmy Intiri – polską firmą produkującą drzwi ukryte najwyższej jakości.

Za tym stoi Intiri

Unikalność, różnorodność wzorów i kolorów oraz elastyczność, która pozwala dopasować je do każdego wnętrza. Nasze drzwi ukryte potrafią inspirować, trafiać w gust, zaspokajać różnorodne potrzeby i wymagania. Bo za każdymi z nich stoi Intiri.

Otwórz się na Intiri

Dobry design, jakość i trwałość to cechy naszych drzwi ukrytych. Prosty i szybki montaż pozwalają od razu cieszyć się ich wyjątkowym wyglądem. To nasze proste obietnice.

Unikalność od samego progu

Aby przekonać się o unikalności naszych kolekcji, odwiedź nasz warszawski showroom w centrum Mokotowa przy ul. Puławskiej 100. Zapraszamy na spotkania z doradcami, którzy pomogą wybrać Twoje wymarzone drzwi i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Otwórz się na jakość

Każda nazwa ma swoje znaczenie. Canvas, Palette, Nature, Mirror to drzwi do każdego wnętrza i stylu. Fusion i Aluframe to konstrukcje trwałe, stabilne i bezpieczne. ReadyToFit to ościeżnice, których montaż jest wygodny, bo szybki i prosty. Intiri to po prostu drzwi.

Podaj wymiary do wyceny

Strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka Prywatności.