Zapraszamy do naszego wyjątkowego salonu pokazowego drzwi ukrytych Intiri.

Gdzie?

Showroom
ul. Puławska 100, Warszawa

W jakich godzinach?

Poniedziałek — piątek: 10-18
Sobota: 10-15
drzwi ukryte intiri zabudowy remont drzwi loft

Możesz też do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie poza godzinami otwarcia!

Wstępny termin
wizyty

Wybierz termin, w jakim chciałbyś spotkać się z doradcą.

Ustalenie terminu
z doradcą

Skontaktuj się z nami telefonicznie
608 595 300 / 608 652 452
lub mailowo – intiri@intiri.pl

Spotkanie
w showroomie

Odwiedź nasz showroom na ul. Puławskiej 100 w Warszawie i poznaj szerokąofertę Intiri.

Odwiedź nasz showroom – odkryj fascynujący świat drzwi ukrytych!

Nasza firma specjalizuje się w produkcji drzwi ukrytych, które nie tylko zapewniają prywatność i bezpieczeństwo, ale również wnoszą elegancję i nowoczesność do Twojego wnętrza.
drzwi ukryte intiri zabudowy remont drzwi loft

Drzwi ukryte Intiri
– zobacz je na żywo

Drzwi ukryte to rozwiązanie, które idealnie komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi. Charakteryzują się subtelnym designem, który doskonale podkreśla nowoczesność i minimalizm każdego wnętrza. Szeroki wybór wzorów i wykończeń, pomaga wybrać drzwi ukryte, które najlepiej pasują do Twojej przestrzeni.

W showroomie prezentuje także drzwi bezprzylgowe. Ich charakterystyczną cechą są ukryte zawiasy, które nie zakłócają harmonii wnętrz. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią w swoim otoczeniu prostotę i estetykę.

Szukasz sposobu na optyczne powiększenie pomieszczenia? Nie chcesz, aby Twoje drzwi zakłócały twoją aranżację? Drzwi wewnętrzne ukryte to innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że drzwi po ich zamknięciu stają się niewidoczne.

Unikalność od samego progu

Schowana ościeżnica to rozwiązanie, kiedy chcemy zachować „czystą formę”. Dzięki niej drzwi stają się nieodłączną częścią ściany. Mówiąc krótko: nie wystają, nie rzucają się w oczy i najważniejsze – nie zaburzają twoich wnętrz.
Drzwi bez widocznej ościeżnicy pomimo swojej prostoty robią ogromną różnicę, która nie umknie uwadze Twoim gościom. Jeśli zależy Ci na zachowaniu absolutnego minimalizmu, to jest to rozwiązanie dla Ciebie.
Brzmi świetnie? Zapraszamy do odwiedzin w naszym showroomie, w którym możesz obejrzeć nasze drzwi ukryte z bliska. To świetna okazja, aby skonsultować się z ekspertami Intiri i znaleźć Twoje wymarzone drzwi!

Masz dodatkowe pytania?
Chcesz skonsultować projekt?

Intiri. Po prostu drzwi.