Uzyskaj darmową wycenę!

Drzwi ukryte - poznaj naszą ofertę

Previous slide
Next slide

Drzwi ukryte Canvas

Canvas to płótno, na którym powstaje artystyczna wizja. Drzwi Canvas w podkładzie dają możliwość wykończenia ich we własnym zakresie. Można je pomalować farbą ścienną, tablicówką, obłożyć tapetą, czy spiekiem kwarcowym. Daj się ponieść swojej fantazji.
Previous slide
Next slide

Drzwi ukryte i zabudowy Nature

Nature to czerpanie ze wszystkiego, co najlepsze z natury. Drzwi Nature wykończone są fornirem z prawdziwego drewna. Wraz ze swoim ponadczasowym stylem, wniosą do Twojego domu nutę ciepła i naturalnego piękna. W naszej ofercie zapewniamy także wykończenie ścian o identycznym wzorze.

Masz dodatkowe pytania?
Chcesz skonsultować projekt?

Previous slide
Next slide

Drzwi ukryte i zabudowy Palette

Drzwi Palette są lakierowane 4 warstwami w jednym z setek wybarwień z palety RAL i NCS. To drzwi idealnie pasujące barwą do reszty zabudowy, które po latach wciąż będą świetnie wyglądać. Zachowawcze czy szalone – w nich znajdziesz swoje kolory.
Previous slide
Next slide

Drzwi ukryte Palette Gloss

Palette Gloss to inny wymiar koloru. To całe spektrum barw RAL i NCS dostępne w wysokim połysku, dzięki czemu kolor zyskuje dodatkową głębię i blask. Niech kolor wyrazi Ciebie.
Previous slide
Next slide

Drzwi ukryte i zabudowy Glass

Glass to nowoczesny styl. Glass to bezpieczne drzwi i zabudowy w szkle barwionym dla najbardziej wymagających. Zarówno do biura, jak i do domu.
Previous slide
Next slide

Drzwi ukryte i zabudowy Mirror

Lustra to bez wątpienia najłatwiejszy sposób na optyczne powiększenie przestrzeni i zwiększenie ilości światła w pomieszczeniu. Drzwi nie muszą być już ograniczeniem w ich użyciu. Dzięki serii Intiri Mirror możemy wykonać drzwi ukryte i zabudowy ścienne z wykorzystaniem luster różnych rodzai, np. klasycznych, przydymionych, złotych czy postarzanych.

PANELE ŚCIENNE INTIRI

Poprzedni
Następny

Masz dodatkowe pytania?
Chcesz skonsultować projekt?

Intiri. Po prostu drzwi.

WYBIERZ DRZWI DO WYCENY